Cukierki reklamowe z galaretką

Cukierki reklamowe
Cukierki reklamowe

Miękkie, rozpływające się w ustach, o różnych smakach i tęczowych wnętrzach. Każdy może wybrać swojego faworyta. Cukierki z galaretką to smakołyki, które szybko znikają ze sklepowych półek. Trudno się dziwić ich popularności. Ich różne warianty kuszą nie tylko miłośników słodkości, ale i tych, którzy na co dzień nie jedzą słodyczy. Galaretki oblane mleczną czekoladą, galaretki połączone z apetycznym mleczkiem lub galaretki bez żadnego dodatkowego składnika to tylko niektóre galaretkowe przyjemności. Wawel, Solidarność, Wedel, Mieszko i wiele innych firm produkują cukierki z galaretką.

Cukierki to pozycja obowiązkowa na urodzinach dziecka. Cukierki reklamowe z galaretką znakomicie uzupełnią urodzinowe menu. Mogą być poczęstunkiem dla gości lub nagrodą w urodzinowych zabawach. Dzieci, w dniu urodzin, przynoszą cukierki do szkoły. Smakołyki z galaretką znakomicie nadają się i na tę wyjątkową okazję.

Cukierki reklamowe efektownie prezentują się na świątecznej choince. Wybierajmy te bez czekolady, by wśród kolorowych lampek po prostu się nie rozpuściły.

Smaki cukierków są różnorodne (wiśniowe, cytrynowe, pomarańczowe, malinowe, ananasowe, jabłkowe i wiele, wiele innych). Jednym smakują wszystkie smaki, innym tylko niektóre. Zanim kupimy większą ilość cukierków, kupmy je na próbę i przetestujmy na własnym guście i podniebieniu.

Zwróćmy uwagę na cukierkowe zestawy prezentowe. Efektowne tekturowe walizeczki, czy plastikowe pudełka, nadają się na prezent na wiele okazji. 1 kg cukierków w ozdobnym opakowaniu możemy kupić już za dwadzieścia złotych.

Alternatywą dla cukierków z galaretką są galaretki w cukrze. Galaretki w formie bloku lub galaretki w kształcie półksiężyców co prawda są bardzo słodkie, ale niejednemu pozwolą przypomnieć sobie czasy PRL-u.

A więc cukierki reklamowe z galaretką. Na urodziny, święta i na co dzień, do kawy. Praktyczne, uniwersalne, miękkie i kuszące. Uwielbiane przez dzieci i dorosłych. Jeśli nie masz pomysłu na słodką przyjemność, wybierz cukierki z galaretką.